Prostata Bitkisel Çözüm

Prostata Bitkisel Çözüm

30 yaş ve üzeri erkeklerde görülen prostat rahatsızlığı, insanların yaşamını olumsuz olarak etkilemekte ve birçok faaliyetine de sınırlamalar getirmektedir. Prostatın tedavisi ise, uzun süre alıyor ve oldukça sancılı geçiyor. Kullanılan ilaçların ise, birçok kişi üzerinde değişik ve olumsuz yan etkileri görülüyor. Tamamen bitkisel olarak üretilen polibor damla, bu rahatsızlığın tedavisine olumlu katkılar sunuyor.

Polibor Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Polibor damlanın, prostat rahatsızlığının belirtileri görüldüğü andan itibaren kullanılması öneriliyor.

Bu belirtiler ise şu şekilde sıralanıyor;

 • Normalden daha faza idrar boşaltma ihtiyacı
 • Kasık bölgesinde şiddetli ağrı hissedilmesi
 • İshal ve kabız olma sıklığı
 • Cinsel ilişki esnasında sertleşme ile ilgili problemler
 • İdrar yapmada zorluk ve ağrılı idrara çıkma
 • Cinsel isteksizlik veya bu istekte azalma oluşması

Söz konusu rahatsızlıklar, başka nedenlerden de kaynaklanabilmektedir. Bu belirtiler prostat hastalığından kaynaklanıyorsa, polibor damla kullanımı ile çözüme kavuşmaktadır.

Polibor Damlanın İçeriği

Polibor damlanın üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmıyor. Damlanın içeriğinde sağlıklı hücrelerin çoğalmasına, hastalıklı hücrelerin ise yok edilmesini sağlayan doğal maddeler kullanılıyor. Bunlar ise; sıvı propolis ekstratı, aktif sıvı boron, nar ve kabak çekirdekleri yağları olarak sıralanıyor.

Polibor Damlayı Kimler Kullanabilir?

Polibor damlayı, prostat sorunu olan herkes kullanabiliyor. Damlanın bu güne kadar tespit edilen herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Alerjik bünyeye sahip olanlar ise, damlayı kullanmadan önce, içerikleri ile ilgili doktora başvurarak, doktor onayı sonrası damlayı kullanmalıdır.

Polibor Damlanın Etkisi Nedir?

Polibor damla, içeriği tamamen bitkisel ürünlerden oluşan ve prostat sorununu gidermek için üretilmiştir. Damla bir ilaç olarak değil gıda takviyesi olarak piyasaya sürülmektedir. Birçok güvenilir laboratuvarda yapılan testlerden başarı ile çıkan polibor damla, prostat sorunun hızlı ve ameliyatsız çözümüne katkı sağlıyor. Özellikle kan dolaşım hızını arttırmasından dolayı, polibor damla prostat bezinin büyümesine de engel oluyor.

Damlanın diğer faydaları ise, şu şekilde sıralanıyor;

 • Prostatta oluşan enfeksiyonların azalmasını sağlıyor
 • Sperm üretiminde sorun yaşayanlara, daha çok ve kaliteli sperm üretilmesini sağlayarak yardımcı oluyor
 • Prostat rahatsızlığından kaynaklanan, penis sertleşmesi sorununu ortadan kaldırıyor ve daha uzun süreli ve sağlıklı sertleşme sağlıyor
 • Kasık bölgesinde meydana gelen kramp ve ağrıların giderilmesine yardımcı oluyor
 • İdrar kesesinin tamamen boşalmasına yardımcı olarak, idrar sorunlarının çözümünde etkili oluyor
 • Prostat ameliyatına gerek kalmıyor
 • Prostat büyümesini azaltıyor ve düzenli kullanım sonucu eski haline gelmesine yardımcı oluyor.

Polibor damla, prostat kaynaklı cinsel isteksizlik sorunlarının çözümüne de yardımcı olarak, daha kaliteli bir cinsel yaşama katkı sağlıyor.

Polibor Damla Nasıl kullanılıyor?

Polibor damlanın kutusunun içinde kullanım miktarı ve kılavuzu detayları ile bulunuyor. Damla normal olarak, her gün çeyrek su bardağına 10 damla damlatılarak, günde bir defa içiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir