Astral Seyahat Ne Anlama Gelir?

Astral Seyahat Ne Anlama Gelir?

 

Öncelikli olarak belirtilmesi gerekir ki insan, ruh, fiziksel beden ve astral bedenden oluşan bir yapı olarak tanımlanmaktadır. Bazı durumlarda gerekli eğitim ve telkinler sonucu yoğun bir trans haline geçilerek fiziksel bedendeki bilinç astral bedene aktarılabilmektedir. Bilinç aktarıldığı andan itibaren iki beden arasında oldukça esnek bir gümüş bağ görünür hale gelir ve tam bilince sahip olan astral beden istediği her yere seyahat edebilmeye başlar. Zamanın, mekanın, koşulların ve kıtaların bir önemi kalmayarak astral beden istediği gibi rahat davranarak çok uzun mesafeleri bile göz açıp kapayıncaya kadar kat edebilir. Bu durum genel olarak BDD yani beden dışı deneyim olarak adlandırılmaktadır. Her ne kadar eğlenceli ve farklı bir deneyim gibi görünse de astral seyahat zararları da bulunmaktadır ve eğer hassas davranılmazsa ölümcül sonuçlara yol açabilir. Bu sebep ile astral yolculuğu deneyimlemek isteyenlerin uzman yardımı almaları ve verilen direktiflere harfiyen uymaları gerekmektedir.

 

Astral Seyahat Zararları Nelerdir?

  • Seyahat sırasında bilinç açık fakat sadece astral bedende olduğundan insanlar fiziksel bedenlerini ve aralarında kurulmuş olan gümüş bağı görebilirler. Bu aşamada oluşabilecek bir tedirginlik ya da şüphe, kişinin arada kalmasına sebep olabilmekte ve bilincin yeri sabit kalarak fiziksel beden ile iletişim kesilebilmektedir.
  • Astral seyahat zararları arasında önemli olanlardan bir tanesi de bedenin kalp krizi geçirerek seyahatin sonlanmaması durumudur. Bu durumu tetikleyen şey ise, trans esnasında fiziksel bedenin herhangi bir şekilde rahatsız edilmesidir. Duyulan aşırı gürültü, sarsıntı ve başka bir kişi tarafından uyandırılmaya çalışılması seyahat durumunda olan kişinin fiziksel bedenine zarar vererek kalp krizi geçirmesine yol açmaktadır.
  • Bu seyahatler ilk birkaç seferden sonra alışkanlık ve hatta takıntı haline gelebilmektedir. Bu durumda olan insanların uyku bozuklukları yaşadıkları, ya sürekli uyuma isteğinde oldukları ya da uyumayı hiç istemedikleri gözlemlenmiştir.
  • Ayrıca astral seyahat zararları arasında depresyon ve psikolojik hastalıklar da yer almaktadır. Astral bedenleri ile gezdikleri yerlerin ve orada geçirilen sorunsuz zamanın tadını almış olan insanlara yaşadığımız dünya çağdışı ve eski görünmekle birlikte seyahat esnasında uçabilmek, duvarlardan geçebilmek daha cazip geldiğinden bu dünyada yaşamak ya da çalışmak istenmeyerek diğer taraf arzulanarak ikilemler doğmakta ve buna bağlı olarak da psikotik sorunlar meydana gelerek hayatı olduğundan daha zor bir hale getirmektedir. Bu konuda özellikle hassas davranılmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhaba ben daha önce astral seyahat yada on gibi birşey duymamştım taki bir gece rüyamda kendimi izlerken görene kadar aynı zamanda rüyamda iki varlik daha vardi benim rüyadan çıkmama izin vermi yorlardı bedenimin içine girdiğimde evdeki sesleri duya bili yordum ama bir türlü uyanamıyordum bedenimden geri çıktığımda iki varlıktan birınin beni izledigini gördüm kendimi uyandırmak icin aynanın yanın daki vazoyu alaya gitim aynaya maktiığmdaysa aynanın bir kömür kadar kara olduğunu gördum vazoyu almak için hamle yaptığımda varlık elimi tutup uyanmamam gerektigini soyledi varlıkran uzklaştım ve bedenime girdim gine evdekilerin sesini duydum birkaç seferde uyana bilmiştim ama bedenimde bi farklilik vardı iliklerime kadar titriyordum aldiğım her nefes bana işkence yapıyordu ve nedenini bilmediğim bir şekilde ağlıyordum bu arada astralde kalma sürem yaklaşık 02.30 saat sürdu bu arada 20001 doğumluyum ve bu benim sadece ilk satralimdi dahsi da vav ama şimdilik bu kadarını yazyrum eyer bu astralden son ra birçeşit sinir boşalmasımı yaşıyorum onu öğrenmek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir